Milline on Heels tantsutund?

Uut aastat alustama asudes leiab nii mõnigi end mõtisklemas - mis siis ikkagi on minu jaoks sobiv trenn? Kui soovid leida treeningut millelt lahkudes tunned end kümme korda enesekindlamalt, siis soovitame kindlasti Heels tundi katsetama tulla. Loodetavasti teeb meie kiire ülevaade asjad selgemaks.

1. Tunned end peale igat tundi palju enesekindlamalt

Me ei nimeta seda niisama naiselikuks treeninguks. Pärast tunniajalist juuste viskamist ja keha voolavat liikumist on raske, kui mitte võimatu tunda end mitte enesekindlalt. Meeleolukas muusika tekitab tunnis tihti tunde nagu oleksidki laval või iseenda muusikavideos.
Paljud on ka öelnud, et kooliajal seisid nad enamasti tundides tagaosas, lastes osavamatel seista ees ja keskel. Nad ei tahtnud kunagi liiga palju tähelepanu endale juhtida, kartes kava segi ajada. Meie juures on nad aga harjunud võtma koha esirindel, et endale ise meelde tuletada olulist punkti: millegi uue õppimisel peabki tegema vigu! Sa ei arene kui Sul puudub piisav enesekindlus oma mugavustsoonist väljumiseks.

2. Tund rahustab meelt

Nii mõningi on meie tundi tulnud stressi vähendamise eesmärgil ja siiani on see olnud neile väga kasulik. Inimestele meeldib, kui neil on mõni tegevus mida pärast tööpäeva oodata, kuid veelgi enam on rõõmustav kogu päeva mured treeningu ajal unustada, isegi kui see on ainult üheks tunniks.

3. Tantsid alati koos toetavate inimestega

Idee tantsida võõras kohas, mida Sa väga hästi ei tunne võib olla üsna närvesööv, kuni mõistad, et algajate taseme tantsutund on tegelikult väga toetav keskkond. Tantsijatele meeldib väga tunni ajal üksteisele kaasa elada. Samuti on Sinu kaaslased koreograafia meeldejäämise pärast sama õhevil kui Sina ja kui keegi Sind vaatab, siis tõenäoliselt tuletab ta endale liigutust meelde, mitte sellepärast, et ta naudiks Sinu võimalikku sassi ajamist. 

4. Treener on alati abivalmis (ja sõbralik)

Heels treener Maria pole tundi tulnud kohut pidama, ta on Sulle abiks! Igakord kui vajad abi või selgitusi aitab ta hea meelega, tekitamata Sinus tunnet, et oled tundi seganud või midagi ise tähelepanemata jätnud. Ta innustab alati küsima! Sa ei pea tundma ärevust, et äkki ebaõnnestud, vaid saadki lihtsalt tantsida, sest kõigi osalejate tasemega arvestatakse.

5. Enda arengu märkamine motiveerib

Esimestes tundides võid küll tunda end veidi roostes, kuid iganädalaselt kohal käies märkad peagi enda arengut nii kehahoiakus, meeleolus kui naiselikus energias ja see on väga mõnus! Samuti aitab see kenasti järjel püsida ja peagi saab see Sinu elu tavaliseks (ja ka veidi eriliseks) osaks.

 

Heels algajate tundi saad registreerida siin ja tunniplaani vaadata siit! Liituda saad aastaringselt.


Jäta kommentaar

Kommentaar tuleb enne avaldamist heaks kiita