Stuudio rentimine

Naturaalse valgusega avarat stuudiot (84,4m²) on võimalik rentida nii ühekordseks ürituseks kui regulaarseks kasutamiseks. Stuudio hind 15€/h väljaarvatud tippajad E-R vahemikus 17-20 (20€/h). 


Minimaalne rendi aeg 1h. Saalis olemas muusikasüsteem, joogamatid, joogaplokid, riietusruum ja peeglid. Stuudio broneerimiseks saada meile kiri või helista 5077239.
Enne broneerimist tutvu kindlasti ka stuudio tingimustega!

Nimi:

Number:

Email:

Sõnum:

24/7


Stuudiot on võimalik rentida ööpäevaringselt.

kontaktivaba


Stuudiosse saad siseneda ühekordse koodiga.

Hea ligipääs


Maja ees tasuta parkimine alates 19.00.

 • INSTAGRAM

  STUUDIO RENDITINGIMUSED


  Stuudio broneerimine ja tasumine

  Broneerimine toimub telefoni teel: 5077239 või meiliaadressil info@omika.ee. Broneerimine Instagrami või Facebooki kaudu loetakse kinnitatuks alles pärast stuudio positiivset vastust ning stuudio renditasu tasumist täies mahus. 

  Stuudio broneerimine on automaatne kokkulepe stuudio reeglitega (stuudio broneerija vastutab reeglite edastamise eest kõigile osalejatele ja kannab täielikku rahalist vastutust kõigi osalejate tegevuse eest. Reeglite mittetundmine ei vabasta vastutusest). Lapsevanemad vastutavad oma laste turvalisuse eest ise. Stuudio ei vastuta stuudios saadud traumade ega terviserikete eest. Kõiki stuudios asuvaid rekvisiite ja tehnikat tohib kasutada. Stuudio inventari rikkumise ja stuudio olukorra kahjustamise korral vastutab selle eest broneeringu tegija materiaalselt. Kõik rekvisiidid tuleb pärast kasutamist oma algsele kohale paigutada. Stuudio ei vastuta järelevalveta jäetud ja kaotsi läinud isiklike asjade eest.

  Minimaalne broneerimise aeg on 1 tund. Minimaalne rendi pikendamise aeg on 30 minutit.

  Stuudios aktsepteeritakse ettemaksu reeglit:

  Ettemaks tehakse 24 tunni jooksul alates broneerimise hetkest ja see on 100% kogu rendisummast.

  Sularahas saab ettemaksu tasuda ainult stuudios kohapeal.

  Kui ettemaksu ei laeku 24 tunni jooksul alates aja broneerimisest, tühistatakse broneering.

  Hilinemine ja koristamine

  Rendi alguseks loetakse broneeritud aeg, mitte tegelik algusaeg. Hilinemine ei taga üüri tasu vähendamist või aja pikendamist.  Broneeritud aja lõppemisel on üürnik kohustatud saali vabastama. Juhul kui pärast reserveeritud aja möödumist on saal vaba, on võimalik üüriaega pikendada. Rendi lõpus tuleb saal koristada ning viia rekvisiidid tagasi oma kohale. 


  Kõikidel juhtudel, kus kasutatakse materjale, mis võivad stuudio olukorda kahjustada või hiljem on koristamine raskendatud, tuleb enne stuudio kasutamist kokku leppida. Broneerijad on kohustatud kaasa võtma enda tekitatud prügi ja kõik muud asjad, mis nad stuudiosse on toonud.

  Broneeringu tühistamine

  Broneeritud aega saab tühistada ja selle asemele saab broneerida uue aja. Broneeringu tühistamiseks tuleb sellest hiljemalt 3 päeva (72h) enne broneeritud aja algust teada anda mailiaadressil info@omika.ee või telefonil 5077239. Kasutamata jäänud broneeritud aega ei kompenseerita. 

  Kui Omika Studios broneeringut ei ole võimalik täita, teavitatakse sellest broneerijat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest. Makse tagastamise korral tagastatakse raha samale pangakontole.

  Keelatud

  Stuudios ei ole lubatud suitsetamine, alkoholi ja uimastite tarvitamine, joobes viibimine ning samuti kõikvõimalikud tegevused, mis kahjustavad stuudio vara ja ei ole kooskõlas seadustega. Saalis on keelatud viibida välisjalanõudega. Võta kaasa vahetusjalanõud või ole paljajalu. 


  Stuudios on keelatud toota materjali, mille sisuks on vägivald, propaganda, pornograafia, vähemuste ja rassiline diskrimineerimine. Isikuid, kes seda rikuvad, ei lasta edaspidi stuudiosse.