stuudio
rentimine

Otsid saali tantsu, jooga või muu treeningu läbiviimiseks? Oled brändilooja ja otsid ideaalset kohta foto- ja videoprojektideks?

Naturaalse valgusega avarat tantsu- ja joogastuudiot (84,4m²) on võimalik rentida nii ühekordseks ürituseks kui regulaarseks kasutamiseks. Stuudio sobib ideaalselt nii pildistamiseks, filmimiseks, treeninguteks, kui erinevateks üritusteks ja koolitusteks. Rendihind 20€ väljaarvatud tippajad E-R vahemikus 17-21 (25€/h). Minimaalne rentimise aeg on üks tund.  

Omika Studios saalis on olemas kvaliteetne muusikasüsteem, libisemiskindlad Gaiam joogamatid (15tk), joogaplokid, riietusruum ja peeglid. 

Enne broneerimist tutvu allpool olevate stuudio tingimustega.

24/7 kontaktivaba

Stuudiot on võimalik rentida ööpäevaringselt. Siseneda saad Sinu jaoks loodud ühekordse koodiga. Maja ees tasuta parkimine alates 19.00.

saada päring

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

stuudio tingimused

Stuudio broneerimine ja tasumine

Broneerimine toimub ainult läbi meiliaadressi info@omika.ee. Stuudio broneerimine Instagrami või Facebooki kaudu loetakse kinnitatuks alles pärast stuudio positiivset vastust ning stuudio renditasu tasumist täies mahus. Stuudio broneerimine on automaatne kokkulepe stuudio reeglitega (stuudio broneerija vastutab reeglite edastamise eest kõigile osalejatele ja kannab täielikku rahalist vastutust kõigi osalejate tegevuse eest - reeglite mittetundmine ei vabasta vastutusest). 

Lapsevanemad vastutavad oma laste turvalisuse eest ise. Omika Studios ei vastuta saalis saadud traumade ega terviserikete eest. 

Kõiki stuudios asuvaid rekvisiite ja tehnikat tohib kasutada. Stuudio inventari rikkumise ja stuudio olukorra kahjustamise korral vastutab selle eest broneeringu tegija materiaalselt. Kõik rekvisiidid tuleb pärast kasutamist oma algsele kohale paigutada. Stuudio ei vastuta järelevalveta jäetud ja kaotsi läinud isiklike asjade eest. 

Minimaalne broneerimise aeg on 1 tund. Minimaalne rendi pikendamise aeg on 30 minutit. Stuudios aktsepteeritakse ettemaksu reeglit: ettemaks tehakse 24 tunni jooksul alates broneerimise hetkest ja see on 100% kogu rendisummast. Kui ettemaksu ei laeku 24 tunni jooksul alates aja broneerimisest, tühistatakse broneering.

Hilinemine ja koristamine

Rendi alguseks loetakse broneeritud aeg, mitte tegelik algusaeg. Hilinemine ei taga üüri tasu vähendamist ega aja pikendamist. Broneeritud aja lõppemisel on üürnik kohustatud saali vabastama. Juhul, kui pärast reserveeritud aja möödumist on saal vaba, on võimalik aega pikendada. Rentimise lõpus tuleb saal koristada ning viia rekvisiidid tagasi oma kohale. Kõikidel juhtudel, kus kasutatakse materjale, mis võivad stuudio olukorda kahjustada või hiljem on koristamine raskendatud, tuleb enne stuudio kasutamist kokku leppida. Broneerijad on kohustatud kaasa võtma enda tekitatud prügi ja kõik muud asjad, mis nad stuudiosse on toonud.

Broneeringu tühistamine

Broneeritud aega saab tühistada ja selle asemele saab broneerida uue aja. Broneeringu tühistamiseks tuleb sellest hiljemalt 3 päeva (72h) enne broneeritud aja algust teada anda meiliaadressil info@omika.ee või telefonil 5077239. Kasutamata jäänud broneeritud aega ei kompenseerita. Kui Omika Studiol ei ole võimalik broneeringut täita, teavitatakse sellest broneerijat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest. Makse tagastamise korral tagastatakse raha samale pangakontole.

Keelatud

Stuudios ei ole lubatud suitsetamine, alkoholi ja uimastite tarvitamine, joobes viibimine ning samuti kõikvõimalikud tegevused, mis kahjustavad stuudio vara ja ei ole kooskõlas seadustega. Saalis on keelatud viibida välisjalanõudega. Võta kaasa vahetusjalanõud või ole paljajalu.  Stuudios on keelatud toota materjali, mille sisuks on vägivald, propaganda, pornograafia, vähemuste ja rassiline diskrimineerimine. Isikuid, kes seda rikuvad, ei lasta edaspidi stuudiosse. Küsimuste korral võta meiega ühendust numbril 5077239 või info@omika.ee.