Heels

Heels tantsustiili eesmärk on anda naistele enesekindlus! Me ei nimeta seda niisama naiselikuks treeninguks. Pärast tunniajalist juuste viskamist ja keha voolavat liikumist on raske, kui mitte võimatu tunda end mitte enesekindlalt. Tunnis õpetatakse kehahoiakut, sujuvust, jõudu ja õpitakse koreograafiat lõbusas ja algajasõbralikus keskkonnas. Sa ei pea tundma ärevust, et äkki ebaõnnestud, vaid saadki lihtsalt tantsida, sest kõigi osalejate tasemega arvestatakse. Treeningul õpetatakse ka effektiivsed venitusseeriad läbi mõnusate joogapraktikate. Eelnev kogemus ei ole vajalik.


Treener: Maria Vähi

Latin hot heels

Latin Hot Heels on Salsast, Bachatast ja Heels tantsustiilidest inspireeritud naiselik tund, mis on mõeldud täiskasvanutele. Tund annab mõnusa koormuse, arendab keha ja muusika tunnetust, rütmikat ja painduvust. Latin Hot Heels annab Sulle enesekindluse, et end elegantselt läbi tantsusaalide lennutada! Eelnev kogemus ei ole vajalik, oodatud nii algajad kui ka edasijõudnud.


Treener: Mailiis Komissarov

single line woman face

KRIYA HATHA JOOGA

Kuidas täielikult vabaks saada põhjustest, miks Sa ei tunne ennast oma kehas hästi. Ja oma elus. Probleemid on ühised, olukorrad tüüpilised. Lahenduse juur identne. Lõppeesmärk on saavutada püsiv õnne seisund, ideaalne füüsiline vorm ja voolav vaba tegutsemisoskus maailmas. Selleks tuleb õppida laiskuse ja rabelemise vahel pendeldamise asemel kasutama õiget energiaklassi elamiseks. Füüsilise keha ja oma peenemate tasandite juhtimaõppimine on eluga hakkamasaamise minimudel; iga tilluke samm selles suunas arendab Tarkust- Gnyanat. Iga taibatud killuke pakub rõõmu ja kindlust. 


Õpetaja: Annika Allikmäe

jõujooga

Teadvelolekut mõista ja püsivalt kasutada on võimalik ainult teatud jõutasemest alates. Seega olenemata sellest, mida Sa muuta tahad on väga mõistlik alustada intsnsiivsuse tõstmisest. Terve, sitkeks, nõtkeks ja saledaks modelleeritud keha on jõujooga boonus; tegelik point on õppida valdama oma teadlikkust - saada enda kätte see võlukepike, mille abil sõna otseses mõttes imesid teha. 


Õpetaja: Annika Allikmäe

single line pink rose

vinyasa jooga

Vinyasa tunnid pakuvad võimalust edendada painduvust, vabastada sidekoed ja närvisüsteem üleliigsest pingest ning viia kehast välja jääkained. Ükski tund ei ole kunagi samasugune. Vinyasa jooga varieeruv olemus aitab arendada tasakaalukamat keha ja vältida korduvaid liikumisvigastusi. Jääkainete välja viimisest hakkavad särama nahk ja silmad, keha muutub harmoonilisemaks ja nii kergeks, et teda peaaegu ei tunnegi. Sellises kehas on rõõm elada! Tund on sobilik igale tasemele.


Treener: Maria Vähi

Wake-up yoga online

Uus kursus algab kevadel 2021. 

Selgus ja jõud kogu päevaks, võimalus seada kogu oma elu uutele rööbastele. Kõik protessid on ülitundlikud algtingimuste suhtes - muutes oma päeva alguse parimaks võimalikest, kujunevad edasised sündmused vastavalt päeva alguses tehtud taotlustele. Annika hommikuse seti põhivõtted elujõu tippvoolavuse saavutamiseks 


- 5 tiibetlast mantramiga

- päikesetervitus 

- keha noorendamine praktikas 

- hommikuse inversiooni ime 

- meetodid immuunsüsteemi hüppeliseks tõstmiseks 

- agnisara kriyad sisemise tule tõstmiseks 


Õpetaja: Annika Allikmäe

single line woman face

Mõtled liitumisele?


Tere tulemast meie ägedasse seltskonda! 🤍

Omika Studios pakub erinevaid täiskasvanute tantsu- ja joogatunde, mis on suunatud kõigile tasemetele.


Tahame arendada Sinu paindlikkust, vastupidavust, nõtkust ja luua mõnus õhkkond Sulle ja Sinu kaastreenijatele.  Algajad on oodatud kõikidesse tundidesse. Ei millist tundi valida? Kirjuta meile ja leiame just Sulle sobiva!