TEE OMA ÜRITUS

KOOS MEIEGA

Planeeri oma ÜRITUS!


Sõbranna hakkab abielluma, oled parasjagu sünnipäeva planeerimas või otsid niisama vahvat koosveetmis võimalust tüdrukutega?  Igal juhul peab see üritus olema mega vinge - aitame Sind hea meelega! 


Meil on Sulle erinevaid ideid tüdrukuteõhtu või muu koosviibimise tähistamiseks. Teame kuidas planeerida meeleolukat tantsu- või joogatundi ja me armastame seda teha! Teeme sellest tulevase pruudi või sünnipäevalapse jaoks erilise päeva. 


Sa ei pea olema kogenud tantsija, et meie juures üritus tellida. Särtsakad ja naiselikkusest pakatavad tunnid sobivad suurepäraselt kõigile naistele. Meie treenerid on valmis igal nädalapäeval ja algajad on väga teretulnud!

KUIDAS ÜRITUST KORRALDADA?

1. VALI PAKETT JA AEG

Mõtle välja, kas eelistaksid üritust läbi viia särtsakalt tantsides või rahulikult lõõgastudes? 

2. KUTSU KÜLALISED

Ootame Sind üritusele kuni 10 inimesega. Vali välja vahva punt, edasta neile asukoht ja tulge kohale!

3. NAUDI

Kohapeal ära muretse millegi pärast, meie teeme nii, et teil oleks lõbus!

VALI PAKETT

HEELS 

1h

kuni 10 inimest


Naiselikkusest pakatav tantsutund kontsadel

Eratund sulle ja sõbrannadele meeleolukaks tähtpäeva tähistamiseks või lihtsalt lõbusaks koosviibimiseks! Tunni eesmärk on anda naistele enesekindlus läbi algajatesõbraliku koreograafia kontsadel. Me ei nimeta seda niisama naiselikuks treeninguks. Pärast tunniajalist juuste viskamist ja keha voolavat liikumist on raske, kui mitte võimatu tunda end mitte enesekindlalt. Tunnis õpetatakse kehahoiakut, sujuvust, jõudu ja koreograafiat lõbusas ja algajate sõbralikus keskkonnas. Eelnev kogemus ei ole vajalik.

LATIN HOT HEELS

NAISELIK JOOGA