MEIE MISSIOON

Omika Studios loodi selleks, et näidata Sulle kuidas elada täiega ja end oma kehas hästi tunda. Kuidas tantsu ja joogateadmiste abil võib igaüks treenida end intelligentseks, julgeks, ebatavaliselt nõtkeks ja tugevaks. 


Soovime luua inspireeritud elu täis õnne, enese aktsepteerimist, loovust ja rõõmu. Sest ilu on igas vormis, värvis ja suuruses. 


Et Sa meeldiksid endale. Et Sa saaksid alati hakkama. Et Sa oleksid särav ja elegantne, õpiksid kasutama arukust kõikides oma elu osades ja et Sa mitte kunagi, mitte kunagi ei annaks alla mugavusele olla teisejärguline. Et Sa oleksid vaba ja õnnelik - et Su elu saaks parem, kui Sa ise julgesid loota.

Treenerid

Annika Allikmäe/Nõmberg, Omika Studios looja ja joogaõpetaja

Annika Allikmäe

Stuudio looja, jooga õpetaja

Annika on veerandsaja-aastase kogemusega õpetaja kes näitab Sulle kuidas elada täiega ja end oma kehas hästi tunda. Ta on Tartu Ülikooli geneetiku haridusega Kriya Hatha Jooga õpetaja, Teadliku Muutuse Kunsti (TMK) koolitaja ja professionaalne tantsija. Loe rohkem siit!

Maria Vähi, Omika Studios looja, tantsu-ja joogatreener

Maria Vähi

Stuudio looja, tantsu-ja joogatreener

Maria on endine maailma tippklubide tantsija kes näitab Sulle kuidas tantsu ja joogateadmiste abil treenida ennast intelligentseks, hulljulgeks, ebatavaliselt nõtkeks ja tugevaks. Ta on läbinud I-III Teadliku Muutuse Kunsti kursustest ning arendab end jätkuvalt Annika käe all.

Mailiis Komissarov, Omika Studios Latin Hot Heels tantsutreener

Mailiis Komissarov

Tantsutreener

Mailiis on andekas tantsija kelle südame on vallutanud just ladina tantsud. Ladina rütmid inspireerisid teda looma ka Latin Hot Heels tunni, mis on suunatud naistele kes naudivad ladina muusikat ja ülemeelikut rütmi. Ta on arendanud end paljudel workshoppidel nii Eestis kui välismaal ning olnud liige naiste stilistika grupis Ladylike.

TAGASISIDE